icon

Haritalar

10.50.4 için
Android

4.7

135

Dünyanın tüm haritaları cebinde

20.4M

Bu uygulamayı oyla

+3

Google Maps, Android'de yer alır ve Google hizmetinin klasik özelliklerini sunar, bunlara ek olarak büyük şehirde kaybolma olasılığınızı yok eden bir GPS özelliği mevcuttur. Aslında, Google Maps ve GPS ile dünyanın herhangi bir yerinde kaybolmak neredeyse imkansız.

Bu tarz uygulamalarda her zaman olduğu gibi haritaları indirmek için 3G yoluyla internete bağlı olmanız gerekir. Ayrıca hareket ederken haritada kendi pozisyonunuzu izleme fonksiyonunu da kullanabilirsiniz.

Sayılarla ifade etmek gerekirse, Google Maps'in 200'ün üzerinde ülke için bilgi ve haritası, 15,000'den fazla şehirde toplu taşıma ve 100 milyondan fazla sitede detaylı bilgisi mevcuttur. Evet, yanlış duymadınız, tam 100 milyon.

İçindeki bir çok seçenek sayesinde, Google Maps gideceğiniz yeri seçmenize ve farklı yollarla en kısa rotayı planlamanıza yardımcı olur. Örneğin, toplu taşıma aracını kullanarak en hızlı rotayı bulmak için uygulamayı kullanabilirsiniz ya da yürüyerek en iyi seçeneği aratabilirsiniz.

Google Maps gezmeyi... ya da sadece evden çıkmayı seven herhangi bir Android kullanıcısı için gerekli bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, artık kaybolmak neredeyse imkansız. Tek problem uygulamaya alıştığınızda, onsuz yaşayamayacak olmanız.
X